Dzień otwartych drzwi

Tegoroczny Dzień Drzwi Otwartych w SP nr 26 przeszedł do historii. Dla uczniów i nauczycieli była to okazja do zaprezentowania wszystkim przybyłym gościom swoich osiągnięć, talentów i efektów codziennej pracy. Był sport, taniec, gimnastyka artystyczna, śpiew oraz wspólna zabawa z przedszkolakami. Goście mogli na własne oczy przekonać się, że nasza szkoła jest przyjazna, innowacyjna i bezpieczna, a dzieci uczą się w nowoczesnych, bogato wyposażonych salach, pod kierunkiem nauczycieli z pasją. Po obejrzeniu krótkiego filmu i widowiska artystycznego „Poznajmy się” przyszli pierwszoklasisty udali się w podróż po szkole. Mogli spróbować swoich sił w wielu dziedzinach: sportowych, językowych, manualnych i artystycznych. Świetnie się bawili pokonując tory przeszkód, sterując robotem –photonem, główkując nad rozwiązaniem łamigłówek matematycznych. Wiele radości sprawiło im spotkanie z Królewną Śnieżką i samodzielne wykonanie zwierzaków z balonów. Najbardziej wytrwałe i dzielne przedszkolaki za swój trud zostały nagrodzone złotym medalem.

Dziękujemy Rodzicom i Dzieciom za przybycie, miłe spotkanie i wspólnie spędzony czas. Cieszymy się, że mogliśmy się poznać.