Konkursy międzyszkolne


Aktualności:

Regulamin konkursu:

 Regulamin VII Archidiecezjalnego Konkursu Wiedzy Biblijnej

 Miło nam poinformować, że patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Białegostoku - Pan Tadeusz Truskolaski.

herb honorowy patronat jpg.jpg

 

Archiwum:

 

13 maja br. odbył się w naszej szkole finał V Archidiecezjalnego Konkursu Wiedzy Biblijnej „A Słowo stało się Ciałem”. W eliminacjach wewnątrzszkolnych wzięły udział 32 osoby z 8 białostockich szkół oraz z Choroszczy i Dąbrowy Białostockiej. Do finału przystąpiło 19 uczniów. Wykazywali się oni świetną znajomością Listu świętego Pawła Apostoła do Rzymian. Pytania do etapu międzyszkolnego ułożyli alumni z Archidiecezjalnego Wyższego Seminarium Duchownego w Białymstoku.

Patronat nad konkursem objęli: Archidiecezja Białostocka, Podlaski Kurator Oświaty oraz Prezydent Miasta Białegostoku. Organizatorami konkursu oprócz naszej szkoły  były Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Białymstoku oraz Wydział Katechetyczny Kurii Metropolitalnej Białostockiej.

Laureatami tegorocznej edycji w kategorii klas IV-VI zostały: Klara Maria Jabłońska z SP im. Św. Kazimierza Królewicza w Białymstoku (I miejsce), Maja Marcelina Iwanowska z SP nr 5 im. Władysława Broniewskiego w Białymstoku (II miejsce) oraz Ewa Lachowska z SP nr 2 im. Ks. Jana Twardowskiego w Białymstoku (III miejsce). Nagrodzeni w kategorii klas VII-VIII to: Agnieszka Oświecińska z SP im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Białostockiej (I miejsce), Justyna Adaszkiewicz z SP nr 5 im. W. Broniewskiego w Białymstoku oraz Piotr Wrona z SP im. Henryka Sienkiewicza w Choroszczy.

Laureatom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom wraz z opiekunami dziękujemy za obecność.

 

 

 

Powrót na początek strony