Mapa naszych marzeń

Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń”  Eleonor Roosevelt

W dniach  23-25.10.2023 r. w bibliotece szkolnej w ramach otwartych zajęć można było wykonać swoją własną i niepowtarzalną mapę marzeń.

Taka mapa to narzędzie, które pomaga wyznaczać cele i wizualizować marzenia w formie graficznej. To nie tylko dobra zabawa, lecz także szansa na uruchomienie sprawczości. Uczniowie w swoim wolnym czasie, przed/po lekcjach, na przerwie tworzyli kompozycje ze zdjęć i tytułów wyciętych z gazet. Wybierali to, co im się podobało, co przykuwało ich wzrok, co podpowiadało serce i intuicja. W miłej i przyjaznej atmosferze powstały piękne mapy marzeń.

Życzymy wszystkim, aby wytrwale dążyli do realizacji swoich pragnień i tworzyli kolejne mapy marzeń do spełnienia.