Zimowa Przygoda z DI

W piątek – 15 grudnia – nasza szkolna drużyna „Flying Butter” działająca w międzynarodowym programie Destination Imagination brała udział w zimowych warsztatach kreatywności, które odbyły się w I Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Białymstoku.

Wspólnie z drużyną „Kreatywne Biedronki” ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Białymstoku spędziliśmy cały dzień tworząc wspaniałe struktury wykorzystując do tego ograniczone zasoby materiałów takich jak kartki papieru, spinacze, druciki, piłki tenisowe, itp. Stworzyliśmy swoje wymyślone państwo z własną nazwą, flagą, językiem, a nawet sportem narodowym. Zbudowaliśmy także najwspanialszy budynek na powitanie baśniowego króla. Ćwiczyliśmy nasze umiejętności aktorskie m.in. wyjaśniając tajemnice powstawania tornada i przedstawiając wymyślone przez siebie urządzenie wielofunkcyjne. A wszystko to w ograniczonym każdorazowo czasie wynoszącym 8-10 minut.

Warsztaty pozwoliły lepiej zintegrować się naszej drużynie. Uwierzyliśmy w swoje możliwości, a przy tym doskonale się bawiliśmy!