Zapraszamy do udziału w konkursie „Malowane Zaduszki”

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA UCZNIÓW SP 26 PT. „MALOWANE ZADUSZKI”

• 1. Organizator

Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 26 w Białymstoku.

• 2. Cel konkursu

Konkurs organizowany jest w ramach akcji „Szkoła Pamięta”. Celem Konkursu jest pogłębienie wiedzy wśród dzieci i młodzieży na temat tradycji związanych z Zaduszkami oraz dniem Wszystkich Świętych. Wyrabianie wrażliwości estetycznej oraz indywidualnych zdolności twórczych, wzbogacenie warsztatu plastycznego, popularyzacja sztuki oraz rozwijanie doświadczeń i zainteresowań artystycznych.

• 3. Warunki udziału w konkursie:

A/W konkursie mogą brać udział uczniowie klas IV – VIII SP 26 w Białymstoku.

B/Pracę plastyczną należy wykonać dowolną techniką. Jej temat to tradycja Zaduszek oraz Dzień Wszystkich Świętych.

C/ Prace należy dostarczyć do p. Elżbiety Kalaty lub p. Dariusza Bielawskiego.

D/ Na odwrocie pracy należy podać: tytuł pracy, imię, nazwisko i klasę.

E/ Uczestnik konkursu może wykonać jedną pracę.

F/ Ostateczna data dostarczenia prac – 5 listopada 2021r.

• 4. Ocena prac i ogłoszenie wyników

A/Oceny prac dokona powołana przez organizatorów komisja, która rozpatrzy je w kategoriach: wykonanie i ogólny wyraz plastyczny, nie stosując podziału na technikę.

B/Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi poprzez zamieszczenie ich na stronie internetowej oraz Facebooku SP26.

C/ Przewidziane są nagrody za trzy pierwsze miejsca.

• 5. Uczestnik, zgłaszając się do konkursu oświadcza, iż przysługują mu wyłączne i nieograniczone prawa autorskie do pracy. Ponadto oświadcza, że wyraża zgodę na wielokrotne, nieodpłatne publikowanie fotografii pracy oraz opublikowanie jego imienia, nazwiska oraz nazwy szkoły, do której uczęszcza w materiałach promocyjnych związanych z konkursem, Nadesłanie prac jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.

• 6. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem przez osoby uczestniczące zgody na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych na potrzeby konkursu oraz w celach marketingowych na warunkach określonych w Ustawie o ochronie danych osobowych z dn. 29 sierpnia 1997 r. (t. j. Dz. U.z 2016 r. poz. 922).