Wystawa fotograficzna "Szeroki kadr"

W ciągu ostatnich kilku miesięcy uczniowie klas siódmych i ósmych naszej szkoły brali udział w zajęciach fotograficznych "Szeroki kadr", zorganizowanych w ramach projektu "SP26 kluczem do sukcesu".

Zajęcia prowadził p. Dariusz Bielawski. Uczestnicy, oprócz historii fotografii i jej aspektów technicznych, poznali podstawowe zasady kompozycji oraz elementy prawa autorskiego. Podczas spotkań warsztatowych ćwiczyli fotografię portretową, tworzyli filmy poklatkowe.

Wiosenne spotkania najczęściej odbywały się na świeżym powietrzu. Podczas plenerów fotografowano piękne zakątki Białegostoku, jego faunę i florę.

Efekty zajęć fotograficznych "Szeroki kadr" możecie oglądać do końca czerwca w SP 26, gdzie uczniowie przygotowali wystawę prac.

Zapraszamy też do obejrzenia krótkiej prezentacji z wystawy, wzbogaconej o filmy poklatkowe.