Wycieczka klas czwartych do Warszawy

25 października 2022r. grupa 59 uczniów klas czwartych pojechała na wycieczkę do Warszawy. Celem wyjazdu było poznanie piękna stolicy Polski, a także rozbudzenie dziecięcej ciekawości poznawczej i wzajemna integracja.

Pierwszym punktem programu było Centrum Nauki Kopernik, które mieści się na Wybrzeżu Kościuszkowskim nad Wisłą. W tym niesamowitym miejscu na uczniów czekało ponad 450 specjalnie zaprojektowanych stanowisk, na których mogli odkrywać różne tajemnice otaczającego nas świata. Intensywna nauka zmęczyła nawet tych najbardziej zaangażowanych i głodnych wrażeń.

Po obiedzie uczniowie poznali najciekawsze i historycznie ważne miejsca Warszawy takie jak: Zamek Królewski, Łazienki Królewskie oraz Stare Miasto z Syrenką Warszawską i pomnikiem Małego Powstańca.

Wycieczka bardzo się wszystkim podobała, o czym świadczyły pełne emocji rozmowy w drodze powrotnej do Białegostoku.