Wieczór w szkole - 5b

Klasa pełna uczniów, którzy z własnej i nieprzymuszonej woli siedzą w szkole od 18.00 do 21.00 i są jeszcze z tego faktu zadowoleni i to tuż przed weekendem? To tak rzadko spotykana sytuacja, że aż trudno w to uwierzyć, tym razem jednak powód był szczególny.

W piątek 22 marca 2024r. w naszej szkole odbył się "Wieczór w Szkole”, w którym wzięła udział klasa 5B pod opieką wychowawcy p. Alicji Samsonowicz. Uczniowie nie mieli czasu się nudzić- rozwiązywali zagadki z geografii, wykonywali obliczenia matematyczne, zmagali się z ortografią i ćwiczyli język angielski. A wszystko po to, aby zdobyć tajny kod do tabletu, w którym ukryta była wiadomość dotycząca klucza do skarbu- miłych niespodzianek.

Impreza była doskonałą okazją do obejrzenia filmu pt. “Cudowny chłopak”, zjedzenia pizzy i wspólnego spędzenia czasu w gronie przyjaciół i kolegów.

Wszyscy doskonale się bawili. Był to czas rozmów, żartów oraz dobrej zabawy i nikt nie marudził, gdy po zakończeniu maratonu trzeba było posprzątać salę.