Uczniowie klasy IV a wraz z rodzicami podczas zajęć rozwijających aktywność obywatelską "Otwieraj się na potrzeby ludzi i środowiska" realizowanych w ramach projektu "Szkoła aktywnej integracji" finansowanego przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na lata 2021-2030 NOWE FIO przygotowali budki dla zwierząt znajdujących się pod opieką Kociego Rancza w Czarnej Białostockiej. Zorganizowali także zbiórkę ciepłych kocyków, karmy i innych potrzebnych zwierzętom rzeczy. Wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom zaangażowanym w to działanie serdecznie dziękujemy!