Turnieje rodzinne

Zapraszamy uczniów klas IV – VIII  z rodzicami do wzięcia udziału w sobotnich Turniejach Rodzinnych pod hasłem „Używek nie próbuję – zdrowe życie reklamuję”

RODZINNY TURNIEJ SIATKÓWKI

1. Termin i miejsce:

20 listopada 2021 r. (sobota) godzina 10.00, sala gimnastyczna SP 26 w Białymstoku

1. Reguły ogólne i uczestnictwo:
  2. W zawodach uczestniczyć mogą uczniowie klas IV - VIII oraz osoby z nimi

spokrewnione (brat, siostra, mama, tata, ciocia, wujek, babcia itd.)

1. Drużyna składa się z 2 osób: ucznia naszej szkoły i osoby z nim spokrewnionej.
  2. O systemie rozgrywek decyduje organizator i jest on uzależniony od ilości
    zgłoszonych drużyn.

III. Zgłoszenia:

Zgłoszenia przyjmowane są w pokoju nauczycieli  wychowania fizycznego do dnia 19 listopada 2021 r.

RODZINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

1. Termin i miejsce:

27 listopada 2021 r. (sobota) godzina 10.00, sala gimnastyczna SP 26 w Białymstoku

1. Reguły ogólne i uczestnictwo:
  2. Turniej odbywa się w konkurencji drużynowej (gra deblowa).
  3. O systemie rozgrywek decyduje organizator i jest on uzależniony od ilości
    zgłoszonych drużyn.
  4. W zawodach uczestniczyć mogą uczniowie naszej szkoły klas IV - VIII oraz osoby z nimi spokrewnione (brat, siostra, mama, tata, ciocia, wujek, babcia itd.)
  5. Drużyna składa się z 2 osób: ucznia naszej szkoły i osoby z nim spokrewnionej.

III. Zgłoszenia:

Zgłoszenia przyjmowane są w pokoju nauczycieli  wychowania fizycznego do dnia 26 listopada 2021 r.

Organizatorzy: nauczyciele wychowania fizycznego