Święty Mikołaj z Laponii z wizytą w naszej szkole

Dzień 20 grudnia 2023 r. z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczniów naszej szkoły, a w szczególności tych najmłodszych z klas 1-3. Odwiedził nas bowiem sam Święty Mikołaj z Laponii!
Nasi najmłodsi uczniowie - w oczekiwaniu na przybycie gościa - spędzili środowe popołudnie na wspólnych tańcach i świątecznych zabawach w pięknie udekorowanej sali, które prowadziły dla nich elfy. Zabaw i śmiechów nie było końca! Kiedy Święty Mikołaj pojawił się na sali, dzieci miały okazję zadać mu różne pytania, a na koniec zrobić z nim zdjęcie. Dodatkowo na naszych milusińskich czekały słodkie upominki.
Święty Mikołaju, dziękujemy, że znalazłeś czas na wizytę w naszej szkole i mieliśmy okazję Ciebie poznać. Czekamy teraz z niecierpliwością na nadejście pierwszej gwiazdki w wigilijny wieczór.
Ho, Ho, Ho! Wesołych Świąt!