Świetlicowy Turniej Szachowy - wyniki

12 lutego 2024 roku uczniowie klas 1-3 uczestniczyli w Turnieju Szachowym . Spotkanie, było bardzo dobrą okazją do propagowania zasad fair –play, rozwijania zainteresowań i uzdolnień dzieci oraz popularyzacji gry w szachy.

Rozgrywki przeprowadzone zostały systemem "każdy z każdym". Cały turniej przebiegał w radosnej atmosferze.

W Turnieju Szachowych udział brało 31 zawodników. Ostateczne wyniki prezentują się następująco:

1 miejsce – Troc Michał 2a

2 miejsce – Mazewska Michalina 3c

3 miejsce – Troc Kamil 1a

Wszyscy uczestnicy Turnieju zostali nagrodzeni dyplomem, a zwycięzcy dodatkowo nagrodami w postaci gry.

Organizatorem turnieju byli nauczyciele świetlicy szkolnej: Damian Repnik, Karolina Kudlewska, Paula Karłuk i Edyta Zawadzka oraz Pani prowadząca Zajęcia szachowe Urszula Ulecka.

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy i Serdecznie gratulujemy!!!