Sukces absolwenta naszej szkoły

Igor Choruży laureatem Ogólnopolskiego Konkursu Graficznego „Zasłużeni dla Niepodległej”

29 września 2023 r. w Podlaskim Urzędzie Wojewódzkim odbyła się uroczystość wręczenia  nagród finalistom Ogólnopolskiego Konkursu Graficznego „Zasłużeni dla Niepodległej” organizowanego przez białostocki oddział Instytutu Pamięci Narodowej. Konkurs został objęty patronatem Ministra Edukacji i Nauki, Sekretarza Stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów ds. Cyfryzacji, Wojewody Podlaskiego oraz Marszałka Województwa Podlaskiego. Jednym z laureatów był absolwent naszej szkoły – Igor Choruży. Uczeń, pod kierunkiem p. Dariusza Bielawskiego, przygotował w poprzednim roku szkolnym animację 3D o losach Stanisława Skalskiego, polskiego asa lotnictwa. Jury konkursowe doceniło umiejętności, pomysł i  olbrzymi wkład pracy Igora, przyznając mu I. miejsce w kategorii  „Animacja”. Praca Igora przyjęta została bardzo entuzjastycznie przez widownię. Gratulujemy Igorowi i życzymy dalszych sukcesów.