Spotkanie z pisarką

Dnia 5.06.2023r. w naszej szkole uczniowie klas młodszych spotkali się z pisarką panią Agnieszką Suchowierską. Na spotkaniu dzieci mogły poznać jej dotychczasową twórczość, m.in. :,,Mat i świat", ,,Ada Judytka i zaginiony tałes", ,,Milenka", ,,Miasto ze Złotym Sercem". Najwięcej czasu pisarka poświęciła swojej najnowszej książce pt. „Płezent, całkiem niepotrzebna rzecz”. Czytając  fragmenty książki, bardzo zainteresowała młodych czytelników pewnym rodzeństwem z planety Tiema, które niespodziewanie otrzymuje prezent z Ziemi. Nic dziwnego, że nasi uczniowie mieli mnóstwo pytań do pisarki, aby zaspokoić swoją ciekawość. Na zakończenie odbyły się wspólne rozmowy i autografy. Wszyscy mamy nadzieję na kolejne spotkanie i poznanie następnej wspaniałej książki.