Ślubowanie klas pierwszych

5 października nasi pierwszoklasiści wzięli udział w niezwykłej uroczystość, jaką jest ślubowanie. Po raz pierwszy mieli okazję publicznie zaprezentować swoje umiejętności wokalne i recytatorskie. Nasi najmłodsi stanęli na wysokości zadania i doskonale poradzili sobie z tremą, która im towarzyszyła.

Następnie - przy udziale Dyrekcji Szkoły, zaproszonych gości i rodziców - uczniowie klas pierwszych powtórzyli tekst ślubowania i zostali włączeni w poczet społeczności uczniowskiej.

Wszyscy pierwszoklasiści otrzymali pamiątkowe dyplomy. Wspaniała uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców. Ten dzień z pewnością na długo zostanie w pamięci wszystkich.

Drogie Pierwszaki, życzymy, by nauka w naszej szkole sprawiała Wam radość i pozwoliła rozwinąć skrzydła. Powodzenia!