Rafał Zacharczyk z klasy 7c zdobył I miejsce w kategorii Kadet

Rafał Zacharczyk z klasy 7c zdobył I miejsce w kategorii Kadet (uczniowie klas VII-VIII szkół podstawowych) w Konkursie Programowania gier komputerowych Dżemik. Rafał swój 1-osobowy zespół nazwał print(„e”). Uczeń zaprojektował grę, w której zgodnie z zasadami regulaminu obowiązkowym elementem była postać medyka. Wraz z grą dostarczył instrukcję obsługi.

Rafał Zacharczyk - I miejsce w kategorii Kadet

Rafał swój 1-osobowy zespół nazwał print(„e”).

Rafał – Gratulujemy!

Galeria zwycięskich i wyróżnionych prac:

Z naszej szkoły swoje prace zgłosili również: Joachim Talipski z klasy 7b i Marcel Matejko z klasy 5d.

Dziękujemy uczniom za udział i trzymamy kciuki w następnym roku.