Pozytywnie nakręceni

Pozytywnie nakręceni

Zespół chłopców z klasy 8c, pod opieką p. Dariusza Bielawskiego, zajął II miejsce w międzyszkolnym konkursie "Daj się pozytywnie nakręcić". Konkurs organizowała Szkoła Podstawowa nr 11 w Białymstoku. Reprezentanci naszej szkoły, 5 lutego, odebrali nagrody. II miejsce wywalczyli Paweł Kużbiel i Łukasz Szymański. Chłopcy nakręcili film o Pałacu Branickich w Białymstoku i jego ogrodach. W ciekawy sposób, za pomocą obrazu i muzyki, opowiedzieli o tym zabytku. Ich pomysłowość i zaangażowanie doceniła komisja konkursowa, a publiczny pokaz filmu wywołał bardzo pozytywne reakcje. Gratulujemy sukcesu. Dziękujemy pani Katarzynie Jaroszewicz za zdjęcia i opiekę podczas wyjścia do SP nr 11.