Pożegnanie klas ósmych

22 czerwca pożegnaliśmy absolwentów rocznika 2023. Dla uczniów klas ósmych uroczystość miała szczególny charakter. Odbiór świadectw kończył jeden z ważniejszych etapów w ich życiu i otwierał nowy rozdział.

W podniosłej atmosferze odbyła się najpierw ceremonia ślubowania absolwentów i  przekazania Sztandaru Szkoły. Momentem długo wyczekiwanym przez uczniów było wręczenie przez Dyrekcję  i Wychowawców nagród za wysokie wyniki w nauce, sukcesy osiągnięte
w konkursach, a także zaangażowanie w życie społeczności szkolnej.  Podziękowania zostały również złożone rodzicom, którzy aktywnie działali na rzecz szkoły. Następnie uczniowie klas ósmych za pomocą wierszy i piosenek wspominali lata spędzone w SP 26 oraz dziękowali  nauczycielom za pomoc, wsparcie i trud włożony w ich nauczanie i wychowanie.

Było to wspaniałe spotkanie, pełne radości i uśmiechu, ale też wzruszeń i łez. Wszystkim naszym absolwentom życzymy powodzenia na dalszym etapie nauki!

logo-Laboratoria_Przyszłości_poziom_kolor.jpg

Upominki dla absolwentów przygotowane na drukarkach 3d oraz sprzęt wykorzystany do fotorelacji został zakupiony ze środków otrzymanych w programie MEiN "Laboratoria Przyszłości".