Pierwszy Turniej Eliminacyjny Kinder + Sport 2022 za nami


Dziewczyny z klasy 5a i 6a w minioną niedzielę rozegrały Pierwszy Turniej Eliminacyjny Kinder + Sport 2022. Wzięły w nim udział 22 drużyny. Dziewczyny w składzie: Natalia Grzyb, Maja Sacharczuk, Julia Węcławska, Julia Iwaniuk i Laura Dąbrowska grały wspaniale i zajęły I miejsce, nie przegrywając ani jednego meczu. Zawodniczki z drugiego składu: Natalia Sadowska, Lidia Sadowska, Klaudia Płońska, Oliwia Harasim, Weronika Krystosiak  przegrały tylko jedno starcie i to ze swoimi koleżankami z klasy. Trzeci skład: Weronika Żukowska, Gabriela Rzemieniecka, Milena Kopciewska, Małgorzata Martin, Weronika Ponciło przegrały jedynie dwa mecze. Musiały uznać wyższość zespołu z Sejn i naszego drugiego zespołu. Trenerzy Beata Buńkowska i Marian Ambrożewski są bardzo dumni z postawy swoich zawodniczek!

Już 23 kwietnia w Zambrowie gramy drugi turniej. Trzymajcie kciuki, żeby równie dobrze nam poszło!

Powrót na początek strony