Niech żyje bal

Karnawał to stara tradycja przepełniona muzyką, zabawą i tańcami. Najmłodsi uczniowie naszej szkoły postanowili kultywować tę tradycję i bardzo licznie wzięli udział w organizowanym specjalnie dla nich balu karnawałowym.

Niech żyje bal …

Sala WOAK  w białostockich Spodkach wypełniła się księżniczkami, czarownicami, motylkami, piratami, rycerzami…., aż nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Oprócz znanych przebojów muzycznych nie zabrakło konkursów, quizów i wspólnych pląsów. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Bawili się nie tylko uczniowie ale również wychowawcy.  Szaleństwu nie było końca, a uśmiechy jeszcze długo pozostawały na twarzach uczestników.

Do zobaczenia za rok !