Nie marnują czasu

Nie marnują czasu

Uczniowie klasy 2a podczas ogłoszonego stanu epidemicznego nie próżnują. Biorą aktywny udział w lekcjach on-line, odrabiają prace domowe, solidnie wywiązują się z obowiązków ucznia. Ale także spędzają czas na rozwijaniu swoich pasji i zainteresowań. Filip dba o kondycję fizyczną, jeździ na hulajnodze, pływa kajakiem, łowi ryby i nieprzerwanie trenuje ulubioną piłkę nożną. Małgosia rozwija się artystycznie, pisze twórcze opowiadania (w maju zdobyła nagrodę w konkursie ogólnopolskim), trenuje akrobatykę i taniec. Ala ćwiczy grę na flecie poprzecznym. Tymek przy współudziale taty założył na YouTube kanał „Planeta Tymka” i prezentuje swoje hobby (zachęcamy do odwiedzin https://www.youtube.com/channel/UCPv43PsJ56_ZJX1zHIH39EA/videos). Na Facebooku i Instagramie „Pomysłowej Kredki” nagrywa z rodzicami krótkie filmiki o ciekawych grach planszowych i książkach dla dzieci, które warto przeczytać.