Nagrody Prezydenta Miasta Białegostoku

Nagrody Prezydenta Miasta Białegostoku

Dnia 15 października w Szkole Podstawowej nr 51 im. Ludwika Zamenhofa w Białymstoku odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Podczas gali prezydent Tadeusz Truskolaski wręczył pracownikom oświaty Nagrody Prezydenta Miasta Białegostoku za szczególne osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze. Prezydent pogratulował wyróżnionym i złożył wszystkim nauczycielom życzenia z okazji ich święta. Wśród nagrodzonych znalazły się 3 nauczycielki z naszej szkoły: p.o. Dyrektora Szkoły p. Katarzyna Szostak-Król, p. Małgorzata Popławska i p. Małgorzata Sołtan. Serdecznie gratulujemy!