Międzynarodowy Dzień Ziemi

Uczniowie klasy 8e Jakub Matus i Kacper Busłowski wzięli udział w akcji „WIELKIE BIAŁOSTOCKIE SPRZĄTANIE” organizowanej przez Młodzieżową Radę Miasta Białegostoku w ramach MIĘDZYNARODOWEGO DNIA ZIEMI. Akcja polegała na sprzątaniu terenów zielonych w Białymstoku. Organizatorzy zapewnili uczestnikom worki  na śmieci oraz rękawiczki, przestrzegano również wszelkich zasad bezpieczeństwa. Sprzątanie rozpoczęto od Lasu Zwierzynieckiego, a potem udano się na spacer wzdłuż ulicy Świerkowej i 11 Listopada. Uczniowie wiedzą, że czysta planeta jest bardzo ważna i powinniśmy wspólnie zatroszczyć się o nasze środowisko. Udział w sprzątaniu to jedno z wielu działań ekologicznych naszych uczniów, którzy dbają o swój region.