Konkurs matematyczno - informatyczny „ Święta na szóstkę ”

Konkurs skierowany jest do uczniów klas IV- VIII. Motywem wiodącym jest choinka w dowolnej formie – im bardziej pomysłowo, tym lepiej! Praca powinna zawierać elementy nawiązujące do matematyki lub informatyki.

• Praca konkursowa z elementami matematyki może zostać zrealizowana w dowolnej formie (świąteczna kartka graficzna, przestrzenna praca plastyczna, plakat o formacie minimum A4, zdjęcie, krzyżówka, film, itp.)
  • Praca z elementami informatyki może być wykonana w dowolnym programie graficznym. Elementy kartki nie mogą być kopiowane z innych źródeł.
  • Prace należy wysyłać do swoich nauczycieli matematyki lub informatyki w terminie do 14 stycznia.
  • W tytule wiadomości napisać: „Konkurs –Święta na szóstkę”, w treści wiadomości wpisać: imię i nazwisko oraz klasę ucznia
  • Komisja konkursu będzie zwracać uwagę na: wykorzystanie jak największej liczby narzędzi programu graficznego, samodzielność, staranność wykonanej pracy, pomysłowość, stopień trudności.
  • Laureaci konkursu (I, II, III miejsce) otrzymają dyplomy. Każdy uczeń za udział w konkursie otrzymuje ocenę "bardzo dobrą" z matematyki lub informatyki, a laureat dodatkowo ocenę "celującą". Każdy uczestnik może otrzymać dwie oceny - jedną z matematyki, drugą z informatyki pod warunkiem, że jego praca zawiera elementy z danego przedmiotu.

Nauczyciele matematyki i informatyki