Konkurs różańcowy - wyniki konkursu


W październiku chętni uczniowie z klas I-III brali udział w konkursie na najładniejszy własnoręcznie wykonany (samodzielnie lub z rodziną) różaniec. Pracę można było wykonać z dowolnego materiału. Pomysłowość dzieci (i rodziców) była ogromna. Różańce zostały wykonane m.in. z włóczki, z bibuły, z masy solnej, z aluminiowej folii spożywczej, z guzików, kasztanów, a nawet ze śrubek. Wpłynęło wiele wspaniałych prac. I miejsce w konkursie zajęła Maria Małaszkiewicz z klasy 3a, na drugim miejscu uplasowała się Izabela Niemyjska z klasy 2b, a na trzecim - Alicja Mor z klasy 3b. Wyróżnienia otrzymali: Hanna Benecka (kl. 3b), Aleksander Szydłowski (kl. 1b), Lidia Paśnikowska (kl. 1b), Dominik Nierodzik (kl. 3a), Julian Legumina (kl. 3a) oraz Oliwier Skórak (kl. 1b). Wszystkim gratulujemy i zachęcamy do dalszego rozwijania swoich talentów.

Powrót na początek strony