Konkurs fotograficzny "FOTOSY" - wyniki

Międzyszkolnego Konkursu Fotograficznego

"FOTOSY"

„FOTOSY” to konkurs fotograficzny zorganizowany przez Szkołę Podstawową Nr 26 im. Stanisława Staszica w Białymstoku. Tegoroczna edycja przebiegała pod hasłem „Powstanie styczniowe na Podlasiu”. Skierowana była do uczniów klas IV – VIII, którzy mieli wykonać zdjęcia obiektów i miejsc związanych z powstaniem styczniowym, ukazując ich piękno i unikatowość. Z nadesłanych prac komisja w składzie: Dariusz Bielawski i Anna Tyszka nagrodziła prace następujących osób:

1. miejsceDawid Puczyński (SP im. Elizy Orzeszkowej w Sobolewie);
  2. miejsceMateusz Sidorowicz (SP Nr 26 im. Stanisława Staszica w Białymstoku), Jakub Zalewski (SP im. Elizy Orzeszkowej w Sobolewie);

III. miejsceZuzanna Sokołowska (SP Nr 26 im. Stanisława Staszica w Białymstoku) .

Serdecznie gratulujemy laureatom konkursu. Nagrody i dyplomy zostaną wręczone indywidualnie po 19.06.2023 r.