Igrzyska Młodzieży Miasta Białegostoku w tenisie stołowym

Igrzyska Młodzieży Miasta Białegostoku w tenisie stołowym

Dnia 17 października 2019 r. uczniowie klasy VIII a i VII b wzięli udział w Igrzyskach Młodzieży Miasta Białegostoku w tenisie stołowym, które odbyły się w SP 49 w Białymstoku. Naszą szkołę reprezentowała drużyna chłopców w składzie: Kacper Tarnowski 8a, Krystian Kostecki 8a, Kamil Ciżewski 8b. W pierwszym spotkaniu zawodnicy zmierzyli się ze Szkołą Podstawową nr 11 i wygrali bez problemu. Drugie spotkanie nie było już takie łatwe, gdyż uczniowie ze Szkoły Katolickiej zaciekle się bronili. Jednak nasi nie dali za wygraną i pokonali przeciwnika. Dzięki temu znaleźli się w finale. Zawodnicy naszej szkoły ulegli jedynie Szkole Podstawowej nr 28 i ostatecznie zajęli 2 miejsce w Białymstoku. Tym samym 4 grudnia jadą na FINAŁ WOJEWÓDZKI do Dobrzyniewa Dużego. Trzymamy kciuki za naszych chłopców.