Dzień Pluszowego Misia w klasach I-III

Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie. Pluszowe misie opanowały naszą  szkołę. „Przybyły” ze swoimi małymi właścicielami, aby bawić się, świętować i uczyć.

25 listopada uczniowie klas 1-3 uczestniczyli w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do szkoły ze swoim małym lub dużym pluszowym przyjacielem.  Przybyły misie małe, średnie i bardzo duże. Były maskotki białe, brązowe, zielone itd., a każdy był piękny i wyjątkowy.

Wychowawczynie przygotowały swoim uczniom wiele atrakcji: zabawy ruchowe i  plastyczne, konkursy i quizy.  Ten dzień w szkole, pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy.