Dzień Otwarty 2024 w naszej szkole

28 lutego odbył się w naszej szkole Dzień Otwarty pod hasłem „Zostań odkrywcą!”. Już od progu na miłych gości czekali uczniowie, by powitać ich balonami i wręczyć mapę, dzięki której dzieci dowiedziały się, co je czeka. Na korytarzu przy wejściu przygotowane też zostało miejsce, w którym każdy chętny mógł sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie. W salach lekcyjnych na uczniów czekała cała moc atrakcji. Najmłodsi i ci trochę starsi mogli m.in. pobawić się na interaktywnym dywanie w szkolnej świetlicy, poznać szkolne roboty Dash, Photon i Qubo, czy też zaprogramować inteligentny pociąg Intelino. Nie zabrakło także zabaw ruchowych w sali doświadczania świata, sali integracji sensorycznej i salach gimnastycznych. Na lubiących wyzwania artystyczne czekało malowanie farbami i pastelami olejnymi. Każdy, kto nieco zgłodniał podczas zabawy, mógł liczyć na słodki poczęstunek w postaci waty cukrowej.

Cieszymy się, że podczas Dnia Otwartego tak licznie odwiedzili nas zarówno kandydaci, jak i nasi absolwenci. Mamy nadzieję, że najmłodszym gościom spodobała się nasza szkoła i spotkamy się ponownie we wrześniu. Do zobaczenia!