Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

14 października – Dzień Edukacji Narodowej w Szkole Podstawowej nr 26 im. Stanisława Staszica obchodzony był śpiewająco. Dosłownie – uczniowie przygotowali prawdziwy Koncert Życzeń dla nauczycieli i pracowników szkoły.
O tym, że uczniowie potrafią wprawić w osłupienie talentem i umiejętnościami, nie trzeba przekonywać nikogo, kto z nimi pracuje. To ciekawe jednak, że znający tę prawdę nauczyciele i tak zwykle dają się zaskoczyć. Popisy wokalne uczniów zachwyciły wszystkich obecnych. Usłyszeliśmy takie utwory jak: Niech żyje bal, Gdzie ci mężczyźni, Konik na biegunach, Przez twe oczy zielone, Weź nie pytaj i inne.
Atmosfera była wyśmienita. To był wspaniały dzień pełen życzeń, miłych słów i niespodzianek.