Działamy z sercem

W październiku rozpoczęliśmy XII edycję Kampanii Społecznej Fundacji „Pomóż Im” na rzecz Dzieci z Chorobami Nowotworowymi i Hospicjum dla Dzieci. Fundacja pomaga nieuleczalnie chorym dzieciom z całego województwa podlaskiego. Dzięki zebranym pieniądzom, mali pacjenci, przebywając w bezpiecznych warunkach domowych, mają zapewnioną szeroko rozumianą opiekę na najwyższym poziomie. W roku 2021/22 kampania przebiega pod hasłem „Działamy z sercem”. Po raz kolejny nasi wolontariusze zasadzili na terenie ogródka szkolnego cebulki żonkili, symboli nadziei, na znak solidarności z chorymi dziećmi. Wiosną, gdy kwiaty zakwitną, utworzą „Pola Nadziei”, które będą przypominały nam, że warto pomagać tym najbardziej potrzebującym, najsłabszym i nieść im nadzieję. Zachęcamy do włączania się przez cały rok do działań wspierających fundację, organizowanych przez naszą szkołę. „Działajmy z sercem” i nieśmy innym nadzieję oraz radość.