Dobroczynny kiermasz książki

Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa,
jaką sobie ludzkość wymyśliła”
Wisława Szymborska

W dniach 24-26.04.2023 r. odbył się w naszej szkole Dobroczynny Kiermasz Książek. W przedsięwzięcie zaangażowali się uczniowie, ich rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły, dostarczając książki na kiermasz. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem. Kiermasz miał na celu promocję książki i czytelnictwa w środowisku szkolnym oraz pomoc potrzebującym. Chcieliśmy również zwrócić szczególną uwagę na aspekt ekologiczny, pokazać uczniom, iż istnieje możliwość drugiego obiegu książki.

Uzbierana kwota zostanie przekazana podopiecznym Fundacji „Pomóż Im” na rzecz Dzieci z Chorobami Nowotworowymi i Hospicjum dla Dzieci. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim osobom, które włączyły się w dobroczynne działanie.