"Czytanie jest THE BEST" - sukces naszych uczniów

Miło jest nam poinformować, iż uczennice naszej szkoły Daria Tymokhina z kl. 7OP i Viktoria Balazi z kl. 6b zostały nagrodzone w wojewódzkim konkursie plastycznym „Czytanie jest THE BEST” organizowanym przez Radę Oddziału Towarzystwa Nauczycieli Szkół Polskich w Białymstoku, Fundację Sąsiedzi i Szkołę Podstawową nr 43 w Białymstoku w ramach Międzynarodowych Targów Książki w Białymstoku.

Daria została laureatką w grupie wiekowej klas 7-8 za plakat promujący czytelnictwo. Viktoria otrzymała wyróżnienie w grupie wiekowej klas 4-6 za ilustrację do książki Adama Wajraka „Wilki”.

29 maja dziewczęta wzięły udział w uroczystej gali rozdania dyplomów i nagród, która odbyła się w Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku. Miały tam przyjemność spotkać się m.in. z pisarzem Tomaszem Samojlikiem.

Jesteśmy dumni i gratulujemy sukcesu!