Buda

Wspólnymi siłami złożyliśmy budę dla psa, a Kasia z 8d ją pomalowała. Buda trafi do schroniska dla psów w Hajnówce. Najważniejszy cel został już osiągnięty, mianowicie pomożemy pieskom.

Buda

Jest też możliwość wygrania przez szkołę 2000 zł na remont sali w szkole. Wystarczy zrobić zakupy w Leroy Merlin na ul. Produkcyjnej, wypełnić kupon konkursowy wpisując nr paragonu, nr naszej budy 10 i wrzucić do skrzynki. Jeżeli kupują Państwo więcej produktów można rozbić to na kilka paragonów (czyli kilka głosów). Można też zachęcić rodzinę i znajomych, aby w tym czasie zrobili zakupy w tym sklepie i zagłosowali na naszą budę nr 10.