Bal karnawałowy klas czwartych


We wtorek, 17 stycznia uczniowie klas czwartych bawili się na balu karnawałowym w naszej szkole. Organizatorami zabawy byli wychowawcy i rodzice czwartoklasistów. Dzieci bawiły się przy dyskotekowej muzyce prezentowanej przez szkolnych dj’ów. Uczniowie mieli okazję zaprezentować się w strojach karnawałowych i wykazać się umiejętnościami tanecznymi. Oprócz dyskoteki na uczniów czekały rozmaite konkursy przygotowane przez starszych kolegów z klasy ósmej, jak i nauka popularnego tańca- "belgijki". W salach lekcyjnych uczniowie mogli odpocząć i posilić się po dyskotekowym szaleństwie.

Bal karnawałowy był doskonałym sposobem na integrację dzieci, rodziców i nauczycieli. Wszyscy bardzo dobrze się bawili i z niecierpliwością czekają na kolejną taką imprezę.

Powrót na początek strony