"Pomaganie przez pisanie"

Szkolne Koło Caritas kolejny rok uczestniczy w akcji „Pola Nadziei” wspierającej Fundację „Pomóż Im” na rzecz Dzieci z Chorobami Nowotworowymi i Hospicjum dla Dzieci. Fundacja prowadzi domowe hospicja dla dzieci, zapewniając swoim podopiecznym opiekę lekarską i codzienne wsparcie w bezpiecznych warunkach domowych. Z powodu pandemii nasze  działania wspierające Fundację są ograniczone, dlatego chcielibyśmy zaprosić Uczniów i Rodziców naszej szkoły do udziału w akcji zaproponowanej przez Fundację: „Pomaganie przez pisanie”. Uczniowie, podczas lekcji poświęconej propagowaniu postaw prospołecznych oraz zaangażowania na rzecz innych, będą mogli napisać list skierowany do rodziców, w którym poproszą o finansowe wsparcie Fundacji.

Konto do wpłaty: 44 1160 2202 0000 0000 9776 5536. W tytule: Pomaganie przez pisanie - SP26 w Białymstoku.

Wszystkim za okazane serce serdecznie dziękujemy!

Chętnych Rodziców zachęcamy do wsparcia Fundacji „Pomóż Im” także przez przekazanie 1% podatku, podając nazwę: Fundacja „Pomóż Im” oraz KRS: 0000 288 520