„Mój szkolny Kolega z Misji” – rozstrzygnięcie konkursu

Jak co roku w naszej szkole chętni uczniowie mogli wziąć udział w ogólnopolskim konkursie „Mój szkolny Kolega z Misji”. Tegoroczna, XX edycja konkursu, przebiegała pod hasłem „Bohaterowie misji”. Tym razem osoby zainteresowane dziełami misyjnymi zaangażowały się w trzy kategorie konkursowe, tworząc prace plastyczne, literackie i muzyczne. Poniżej przedstawiamy nazwiska uczniów, którzy będą reprezentowali naszą szkołę na etapie ogólnopolskim. Zachęcamy do obejrzenia prac plastycznych, przeczytania ciekawego wywiadu, ubogaconego zdjęciami, jaki przeprowadziła nasza uczennica ze swoją ciocią misjonarką, a także do wysłuchania piosenek o tematyce misyjnej, do których słowa i muzykę ułożyli nasi zdolni uczniowie.

Kategoria plastyczna: Aleksandra Gasparewicz, kl. I c

Kategoria muzyczna: Emilia Marat, kl. III c

Klasy IV-VI

Kategoria plastyczna: Laura Dąbrowska, Gabriela Rzemieniecka, kl. IV a