Osiągnięcia sportowe
Nazwa turnieju, zawodów / zasięg |
Osiągnięcia / lokata |
Imię i nazwisko ucznia, klasa |
Opiekunowie/Klub |
V Turniej „Młodzi Wojownicy Podlasia” |
II miejsce drużynowo |
Gelogaev Abubakar 6a Gelogaev Ahmed 4a Abdulkadirov Sajfulla 5c Abdulkadirov Hairulla 4b Mochiev Zuber 5b Abdulaev Amir 5b Dzamhuraev Dzambulat 3c Khamaev Baisangur 4a Muzdhabaev Talha 4a Khamarzaev Shamil 5c Isralov Ahmed 7b Chalashev Ramazan 2c Irshakov Shakban 6c |
KS "Wschód" |
Igrzyska Dzieci - Sztafetowe biegi przełajowe chłopców |
XI miejsce |
Łukasz Kamiński 6a Franciszek Woroszyło 6a Michał Tarasiuk 6a Rafał Topolewicz 6a Hubert Gołaszewski 6a Szymon Klejna 5a Szymon Kubajewski 5a Jakub Tur 5a Bartosz Dębicki 5a |
Joanna Szeszko |
Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Sztafetowe biegi przełajowe chłopców |
V miejsce awans do finału wojewódzkiego |
Igor Sokołowski 8a Franciszek Ziółkowski 8c Adrian Potoczek 8a Nikita Sherbakov 8d Stanisław Gajowniczek 8d Aleksander Oleksiuk 8a |
Adam Grabowski |
Igrzyska Dzieci w Tenisie Stołowym chłopców |
V miejsce |
Filip Abramowicz 6a Łukasz Kamiński 6a Igor Chomaniuk 6a Franciszek Woroszyło 6a |
Jolanta Filipiuk |
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym chłopców |
IV miejsce |
Michail Stanulevicz 8d Mateusz Gasparewicz 8d Jakub Nikołajuk 8d Maciej Busłowski 8d |
Anna Kowalska-Aleksiejuk |
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt |
II miejsce awans do finału wojewódzkiego |
Magdalena Buchowska 8a Patrycja Żukowska 8d Emilia Matys 8d |
Anna Kowalska-Aleksiejuk |
Mikołajkowy Turniej mini siatkówki dziewcząt kat. „Trójki” |
I,II, IV i IX miejsce |
Hanna Chrzanowska, Oliwia Gawryluk, Anna Romańczuk, Alicja Kazberuk, Emilia Marat, Karina Surowiec, Zofia Jurgielewicz, Julia Wróbel, Michalina Marculewicz, Marta Kukiełko |
Beata Buńkowska Marian Ambrożewski |
V Ogólnopolski Memoriał Janusza Grzyba w Nadarzynie |
IV miejsce |
Hanna Chrzanowska, Oliwia Gawryluk, Anna Romańczuk, Alicja Kazberuk, Emilia Marat, Karina Surowiec, Zofia Jurgielewicz, Julia Wróbel |
Beata Buńkowska Marian Ambrożewski |
Ogólnopolski Turniej Młodziczki w Ostrołęce |
IV miejsce |
Laura Dąbrowska 6A, Maja Sacharczuk 6A, Julia Iwaniuk 6A, Oliwia Harasim 6A, Patrycja Kun 8A, Klaudia Kiszycka 8A, Julia Węcławska 6A, Natalia Grzyb 7A, Pola Dąbrowska 8A, Daria Leszczyńska 7A, Natalia Sadowska 6A, Martyna Urbiel 8A |
Beata Buńkowska Marian Ambrożewski |
Ogólnopolski Turniej Nike CUP 2022 kat Trójek dziewcząt – Ostrołęka |
II miejsce |
Hanna Chrzanowska 5A, Oliwia Gawryluk 5A, Anna Romańczuk 5A |
Beata Buńkowska Marian Ambrożewski |
VII Ogólnopolski Turniej mini piłki siatkowej z okazji 11-Listopada kat Trójek dziewcząt – Nadarzyn |
IV miejsce |
Laura Dąbrowska 6A, Julia Iwaniuk 6A, Maja Sacharczuk 6A, Julia Węcławska 6A, Natalia Grzyb 7A |
Beata Buńkowska Marian Ambrożewski |
Noworoczny Turniej mini piłki siatkowej kat Trójek dziewcząt w Ostrołęce |
II miejsce III miejsce |
Hanna Chrzanowska 5A, Oliwia Gawryluk 5A, Alicja Kazberuk 5A, Marta Kukiełko 5A Karina Surowiec 5A, Julia Wróbel 5A, Zofia Jurgielewicz 5A, Emilia Marat 5A, Michalina Marculewicz 5A |
Beata Buńkowska Marian Ambrożewski |
Ogólnopolski Turniej w mini siatkówce chłopców w Olsztynie |
V miejsce |
Bartosz Dębicki, Szymon Woroszyło, Szymon Klejna |
Joanna Szeszko |
Turniej Mini Siatkówki chłopców ”TYTANI CUP” |
II miejsce |
Łukasz Kamiński, Hubert Gołaszewski, Rafał Topolewicz, Filip Abramowicz, Igor Chomaniuk, Wiktor Woźniak- kl 6A |
Joanna Szeszko |
OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2020/2021
I semestr
Nazwa turnieju, zawodów / zasięg |
Osiągnięcia / lokata |
Imię i nazwisko ucznia, klasa |
Opiekunowie/Klub |
Mistrzostwa Polski Młodzików, Młodziczek i Juniorek w Boksie |
I miejsce |
Maksymilian Kuziemski 8D |
Rodzice ucznia |
Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Boksie |
I miejsce |
Maksymilian Kuziemski 8D |
Rodzice ucznia |
XXII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 12 w szachach |
I miejsce |
Jan Król 7B |
Rodzice ucznia |
XXV edycja Szachowej Białostockiej Ligi Szkolnej - Turniej Mistrzów |
III miejsce |
Jan Król 7B |
Rodzice ucznia |
XXV edycja Szachowej Białostockiej Ligi Szkolnej – klasyfikacja końcowa grupy do lat 13 |
II miejsce |
Jan Król 7B |
Rodzice ucznia |
XXV edycja Szachowej Białostockiej Ligi Szkolnej – klasyfikacja końcowa grupy do lat 16 |
II miejsce |
Jan Król 7B |
Rodzice ucznia |
XXVI edycja Szachowej Białostockiej Ligi Szkolnej – |
III miejsce |
Jan Król 7B |
Rodzice ucznia |
Mistrzostwa Makroregionu D młodzików w zapasach w stylu klasycznym |
I miejsce |
Amir Mintulaev 8D |
KS Wschód |
Mistrzostwa Makroregionu D młodzików w zapasach w stylu wolnym |
III miejsce |
Amir Mintulaev 8D |
KS Wschód |
Mistrzostwa Polski młodzików w zapasach w stylu klasycznym |
III miejsce |
Amir Mintulaev 8D |
KS Wschód |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Karate |
II miejsce |
Aleksandra Andrejew 8B |
Kaisho Karate Klub |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Karate |
II miejsce |
Aleksandra Andrejew 8B |
Kaisho Karate Klub |
Mistrzostwa Ligii Juniorów w Piłce Nożnej |
I miejsce w 2 lidze i awans do 1 ligi |
Robert Sierocki 6B |
|
Mistrzostwach Polski kadetów |
III miejsce |
Fabian Zawadzki 4C |
RAGNAROK Kickboxing K-1 |
Międzynarodowy Turniej o Puchar Warmii i Mazur w zapasach |
II miejsce |
Abdurakhim Irshakhov 7E |
KS Wschód |
Międzynarodowy Turniej o Puchar Warmii i Mazur |
V miejsce |
Chalashev Mustafa 7E |
KS Wschód |
Mistrzostwa Polski do lat 14 w JIU JITSU |
III miejsce |
Sebastian Stasiukiewicz 6A |
Urban JIU JITSU Kids |
Ogólnopolski Turniej JIU JITSU No Gi Fight Grappler Cup |
III miejsce |
Sebastian Stasiukiewicz 6A |
Urban JIU JITSU Kids |
Opracowała: Joanna Szeszko
I semestr
Nazwa konkursu/zawodów/ turnieju |
Ranga osiągnięcia |
Nauczyciel/e |
Igrzyska Dzieci Miasta Białegostoku w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
VII m. dziewczęta XII m. chłopcy miejska |
Jolanta Filipiuk Anna Kowalska Aleksiejuk |
Igrzyska Dzieci Miasta Białegostoku w Szachach |
XI miejsce miejska |
Magdalena Nosek |
Igrzyska Dzieci Miasta Białegostoku w Tenisie Stołowym |
V m. chłopcy miejska |
Jolanta Filipiuk |
Igrzyska Dzieci Miasta Białegostoku w Piłce Nożnej |
XIII m. chłopcy miejska |
Damian Repnik |
Igrzyska Dzieci Miasta Białegostoku w Drużynowych Biegach Przełajowych |
XVIII m. chłopcy miejska |
Damian Repnik |
Igrzyska Młodzieży Szkolnej Miasta Białegostoku w Drużynowych Biegach Przełajowych |
X m. dziewczęta udział chłopcy miejska |
Adam Grabowski Joanna Szeszko |
Igrzyska Młodzieży Szkolnej Miasta Białegostoku w Tenisie Stołowym |
II m. chłopcy miejska |
Beata Buńkowska |
Igrzyska Młodzieży Szkolnej Miasta Białegostoku w Piłce Nożnej |
X m. chłopcy miejska |
Damian Repnik |
II semestr
Nazwa konkursu/zawodów/ turnieju |
Ranga osiągnięcia |
Nauczyciel/e |
Igrzyska Młodzieży Szkolnej Miasta Białegostoku w Piłce Siatkowej chłopców |
I miejsce chłopcy klasa 8a w grupie półfinałowej |
Joanna Szeszko |
Igrzyska Dzieci Miasta Białegostoku w Siatkówce chłopców „czwórki” |
IV miejsce chłopcy klasa 6a miejska |
Anna Kowalska |
Igrzyska Dzieci Miasta Białegostoku w Indywidualnym Tenisie Stołowym |
II miejsce Magdalena Buchowska 5a miejska |
Anna Kowalska |
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Strzelectwie |
I miejsce Dawid Nowakowski 7e miejska II miejsce Dawid Nowakowski 7a wojewódzka |
Beata Buńkowska
|
Drużynowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Strzelectwie |
II miejsce Dawid Nowakowski 7e, Jakub Sawicki 7e, Krzysztof Dryl 7e miejska III miejsce wojewódzka |
Beata Buńkowska |
Igrzyska Dzieci Miasta Białegostoku w Siatkówce dziewcząt „czwórki” |
II miejsce dziewczęta klasa 6a miejska |
Jolanta Filipiuk |
OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2018/2019
- Makal Łukasz, Brajan Przeździecki, Maciej Sadowski i Kacper Tarnowski w roku 2019 otrzymali powołanie do Kadry Województwa Podlaskiego.
- Piotr Kotuk, Mateusz Kalicki, Wojciech Fiedoruk, Krzysztof Marat, Kacper Tarnowski zostali powołani do Reprezentacji województwa Podlaskiego na rozgrywki Ogólnopolskie - Turniej Nadziei Olimpijskiej – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży.
Nazwa konkursu/zawodów/turnieju |
Ranga osiągnięcia |
Nauczyciel/e |
I semestr |
||
Igrzyska Dzieci w drużynowym tenisie stołowym chłopców |
III miejsce w mieście |
Anna Kowalska - Aleksiejuk |
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w drużynowym tenisie stołowym chłopców |
III miejsce w mieście |
Anna Kowalska - Aleksiejuk |
Event lekkoatletyczny dla szkół uczestniczących w programie „Lekkoatletyka dla każdego” |
I miejsce klasa 3g IV miejsce klasy: 3 b c e h |
Anna Kowalska -Aleksiejuk |
Igrzyska Dzieci w piłce siatkowej klas VI chłopców |
II miejsce w mieście |
Marian Ambrożewski |
Puchar Prezesa SUKSS w piłce siatkowej chłopców |
II miejsce w regionie |
Marian Ambrożewski |
Puchar Burmistrza Szepietowo w piłce siatkowej chłopców |
II miejsce w województwie |
Marian Ambrożewski |
Igrzyska Dzieci w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt |
IV miejsce w mieście |
Jolanta Filipiuk |
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt |
V miejsce w mieście |
Jolanta Filipiuk |
Igrzyska Dzieci w siatkówce dziewcząt klas V |
II miejsce w mieście |
Adam Grabowski |
Turniej „ Z boiska na stadion o Puchar Tymbarku” w piłce nożnej chłopców klas II-III |
IV miejsce w mieście |
Damian Repnik |
Turniej o „Puchar prezesa SUKSS” w Suwałkach w piłce siatkowej chłopców. |
IV miejsce w regionie |
Beata Buńkowska |
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców |
IV miejsce w mieście |
Joanna Szeszko |
Turniej Wojewódzki S.O.S w piłce siatkowej chłopców |
II miejsce w województwie |
Joanna Szeszko |
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych |
XII miejsce w mieście |
Joanna Szeszko |
II semestr |
||
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Strzelectwie Dziewcząt |
VII miejsce w mieście (Lena Szuluk 7d, Aleksandra Pankiewicz 7d, Martyna Kuich 7c) |
Małgorzata Sołtan |
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Strzelectwie Chłopców |
VIII miejsce w mieście (Kacper Mróz 7c, Piotr Borys 7a, Rafał Stankiewicz) |
Małgorzata Sołtan |
Biegi przełajowe z okazji „ Dnia Ziemi i Dni Olimpijczyka” |
I m. Oliwia Jaszczur 5a VI m. Zuzanna Marat 5a II m. Kacper Tarnowski 6a III m. Patryk Węcławski 6c |
Małgorzata Sołtan Anna Kowalska - Aleksiejuk |
Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców klas VII |
I miejsce w mieście (Wojciech Fiedoruk, Mateusz Kalicki, Łukasz Kozłowski, Krzysztof Marat, Mateusz Matwiejuk, Patryk Oleksiuk kl. 7a) |
Joanna Szeszko |
Turniej Regionalny Siatkarskich Ośrodków Szkolnych z Kadrą Województwa Podlaskiego |
II miejsce w regionie (Mateusz Kalicki kl.7a) |
Joanna Szeszko |
Turniej Plażówki o Puchar Dyrektora SP Nr 21 |
V miejsce w mieście (Krzysztof Marat, Patryk Oleksiuk kl.7a) |
Joanna Szeszko |
Igrzyska Miasta Białegostoku Dzieci w piłce siatkowej klas V |
III miejsce w mieście (Gracjan Cichanowicz, Kamil Dworakowski, Patryk Gabiński, Oskar Golak, Adrian Jurkowski, Bartosz Małyszko, Łukasz Makal, Maciej Sadowski, Brajan Przeździecki kl. 5a) |
Beata Buńkowska |
Finał wojewódzki Kinder + Sport 2018 w trójkach chłopców |
IV miejsce w województwie (Maciej Sadowski, Bartosz Małyszko, Łukasz Makal, Krystian Kostecki kl. 5a) |
Beata Buńkowska |
Finał wojewódzki Kinder + Sport 2018 w trójkach chłopców |
I miejsce w województwie (Kacper Tarnowski 6a - awans do Pucharu Polski w Zabrzu) |
Marian Ambrożewski |
Igrzyskach Miasta Białegostoku w piłce siatkowej czwórek chłopców |
II miejsce w mieście (Tarnowski Kacper, Turczewski Filip, Tenderenda Kacper, Zaniewski Dawid kl. 6a) |
Marian Ambrożewski |
Igrzyskach Województwa Podlaskiego w piłce siatkowej czwórek chłopców |
II miejsce w województwie (Kacper Tenderenda, Piotr Kotuk, Patryk Dzienisik, Filip Turczewski, Kacper Tarnowski, Dawid Zaniewski, Adam Gurowski, Alex Piotrowski, Jan Lejko, Aleksander Romańczuk, Krystian Kostecki kl. 6a) |
Marian Ambrożewski |
Finał wojewódzki Kinder + Sport 2018 w czwórkach chłopców |
III miejsce w województwie (Kacper Tenderenda, Piotr Kotuk, Patryk Dzienisik, Filip Turczewski kl. 6a) |
Marian Ambrożewski |
Turniej piłki siatkowej dziewcząt o Puchar Dyrektora SP nr 2 w Ostrołęce |
I miejsce |
Marian Ambrożewski |
Igrzyskach Młodzieży Miasta Białegostoku w piłce siatkowej dziewcząt |
IV miejsce w mieście |
Marian Ambrożewski |
Liga Młodziczek Województwa Podlaskiego |
V miejsce w województwie |
Marian Ambrożewski |
1/4 Finału Mistrzostw Polski Młodziczek |
V miejsce w Polsce |
Marian Ambrożewski |
Igrzyskach Miasta Białegostoku w piłce siatkowej czwórek dziewcząt |
II miejsce w mieście (Patrycja Panasewicz, Róża Jędrzejczak, Oliwia Siemieńczyk, Natalia Olechnicka kl.6a) |
Adam Grabowski |
Igrzyskach Województwa Podlaskiego w piłce siatkowej czwórek dziewcząt |
III miejsce w województwie (Patrycja Panasewicz, Róża Jędrzejczak, Oliwia Siemieńczyk, Natalia Olechnicka kl.6a) |
Adam Grabowski |
Finał wojewódzki Kinder + Sport 2018 w dwójkach chłopców |
udział (Adam Leszczuk, Marek Gaiński, Krzysztof Iwaniuk kl. 4a) |
Anna Kowalska - Aleksiejuk |
Indywidualne Mistrzostwa Miasta w Tenisie Stołowym |
III m. - Patrycja Panasewicz 6a IV m. - Magdalena Iwaniuk 5a |
Jolanta Filipiuk |
Finał powiatowy Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym |
I miejsce drużynowo w mieście (Kamil Baranowski 7b, Hubert Krystosiak 6d, Aniela Chodziutko 7a, Wiktoria Guzowicz 7a) I miejsce indywidualnie – Kamil Baranowski 7b |
Jolanta Filipiuk |
Finał wojewódzki Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym |
IV miejsce drużynowo w województwie (Kamil Baranowski 7b, Hubert Krystosiak 6d, Aniela Chodziutko 7a, Karolina Giermak 6d) I miejsce indywidualnie – Kamil Baranowski 7b |
Jolanta Filipiuk |
Półfinał wojewódzki Kinder + Sport 2018 w dwójkach dziewcząt |
udział ( Julia Górska, Zuzanna Orłowska, Amelia Błahuszewska kl.4a) |
Jolanta Filipiuk |
OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2016/2017
Uczniowie SP 26 brali udział w wielu imprezach sportowych godnie reprezentując naszą szkołę. Po pierwszym semestrze zajmowaliśmy IV miejsce w klasyfikacji ogólnej wszystkich szkół podstawowych w Białymstoku.
27.04.2017r – Podlaski Memoriał im. Andrzeja Brubby w tenisie stołowym - IV miejsce drużynowo
25.04.2017r – XIII Biegi Przełajowe z okazji „Dnia Ziemi i Dni Olimpijczyka”
- IV klasy - II miejsce indywidualnie – Kacper Tarnowski
-V klasy - I miejsce indywidualnie – Filip Turczewski
-VI klasy - I i III miejsce indywidualnie Huber Susoł, Kalicki Mateusz
- VA – I miejsce w Igrzyskach Miasta Białegostoku w siatkówce kl 5 chłopców dn.31.05.2017r.
- VIA i VA – II miejsce w Igrzyskach Miasta Białegostoku w siatkówce kl 6 dziewcząt.
- Kacper Tarnowski, Kamil Kun i Krystian Kostecki zajęli III miejsce w wojewódzkim Turnieju Kinder+Sport 2017.
- Kacper Tenderenda, Piotr Kotuk, Dawid Zaniewski, Adam Gurowski zajęli II miejsce w wojewódzkim Turnieju Kinder+Sport i tym samym awansowali się do Pucharu Polski w Zabrzu.
- V A chłopcy zajęli I miejsce w Igrzyskach Miasta Białegostoku w piłce siatkowej kl 5.
- Filip Turczewski – III miejsce w Igrzyskach Miasta Białegostoku w LA – 600m.
- Hubert Susoł - III miejsce w Igrzyskach Miasta Białegostoku w LA – 60m.
- Kamil Kulesz, Adam Kopystecki, Kamil Ciżewski, Bartosz Hołubowski –III miejsce w Igrzyskach Miasta w drużynowym tenisie stołowym
- Patrycja Dąbrowska, Karolina Giermak, Kacper Kuryłowicz, Radosław Małachwiej – II miejsce w powiatowych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.
Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe
UCZESTNICY ZAKWALIFIKOWANI DO STOPNIA REJONOWEGO Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
Laura Ochalska
Damian Zacharczyk
Krzysztof Godlewski
Piotr Szczuka
Małgorzata Czarnecka
Marcel Bachórzewski
Kornel Dąbrowski
Wojewódzki Konkurs Języka Rosyjskiego
Mikhail Stanulevich
Evialina Bilida
Wojewódzki Konkurs Języka Francuskiego
Amelia Świstak
Wojewódzki Konkurs Matematyczny
Miłosz Kopciewski
Jan Stanisław Król
Laura Ochalska
Szymon Andrelczyk
Amelia Galicka
Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
Julia Boguszewska
Milena Anna Gołębiewska
Dominika Olechnicka
Wojewódzki Konkurs Biologiczny
Patryk Jerzy Aponiewicz
Zuzanna Bielicka
Kacper Dąbrowski
Wojewódzki Konkurs Historyczny
Weronika Helena Marat
Finaliści i Laureaci w Konkursach Przedmiotowych
Marcel Bachórzewski - Finalista w Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego
Karolina Półtorak - Finalistka w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym
Kamil Chaniewski - Finalista w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym
Amelia Chociej - Laureatka w Wojewódzkim Konkursie Języka Polskiego
Oliwia Jaszczur - Laureatka w Wojewódzkim Konkursie Biologicznym
Maciej Jamiołkowski - Laureat w Wojewódzkim Konkursie Biologicznym
Juliusz Wojciech Walczak - Finalista w Wojewódzkim Konkursie Historycznym
UCZESTNICY ZAKWALIFIKOWANI DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
Marcel Bachórzewski
Wojewódzki Konkurs Matematyczny
Karolina Półtorak
Kamil Chaniewski
Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
Amelia Chociej
Wojewódzki Konkurs Biologiczny
Oliwia Jaszczur
Maciej Jamiołkowski
Wojewódzki Konkurs Historyczny
Juliusz Wojciech Walczak
UCZESTNICY ZAKWALIFIKOWANI DO STOPNIA REJONOWEGO Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
Laura Ochalska
Marcel Bachórzewski
Zuzanna Irena Szycko
Amelia Chociej
Oliwia Jaszczur
Wojewódzki Konkurs Matematyczny
Karolina Półtorak
Kamil Chaniewski
Joachim Talipski
Zuzanna Maria Marat
Jakub Aleksander Matus
Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
Karolina Półtorak
Amelia Chociej
Zuzanna Ćwilich
Wojewódzki Konkurs Biologiczny
Oliwia Jaszczur
Maciej Jamiołkowski
Wojewódzki Konkurs Historyczny
Juliusz Wojciech Walczak
Finaliści i Laureaci w Konkursach Przedmiotowych
Małgorzata Liedke - Laureatka w Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego
Dominika Radziszewska - Finalistka w Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego
Gabriela Siemieniako - Finalistka w Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego
Klaudia Chętnik - Finalistka w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym
Kacper Tarnowski - Finalista w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym
Filip Turczewski - Finalista w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym
Aliaksandra Zaneuskaya - Finalistka w Wojewódzkim Konkursie Języka Rosyjskiego
Finaliści i Laureaci w Konkursach Przedmiotowych
Hubert Susoł - Laureat w Wojewódzkim Konkursie Informatycznym
Lena Szuluk - Laureatka w Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego
Jakub Buzun - Laureat w Wojewódzkim Konkursie Biologicznym
Fatima Osmanova - Finalistka w Wojewódzkim Konkursie Języka Rosyjskiego
Aliaksandra Zaneuskaya - Finalistka w Wojewódzkim Konkursie Języka Rosyjskiego
Hubert Susoł - Finalista w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym
Lena Szuluk - Finalistka w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym
Wojciech Fiedoruk - Finalista w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym
Piotr Borys - Finalista w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym
Wojciech Fiedoruk - Finalista w Wojewódzkim Konkursie Chemicznym
Finaliści i Laureaci w Konkursach Przedmiotowych
Julia Markowska - Laureatka w Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego
Maja Walter - Finalistka w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym
Piotr Borys - Finalista w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym
Hubert Susoł - Finalista w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym
Julia Dzięgielewska - Finalistka w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym
Hubert Susoł - Finalista w Wojewódzkim Konkursie Informatycznym
Lena Szuluk - Finalistka w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym