Konsultacje


HARMONOGRAM KONSULTACJI NAUCZYCIELI Z UCZNIAMI I RODZICAMI W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

 

Lp.

Imię i nazwisko nauczyciela

Termin

(dzień tygodnia)

Godziny

Sala

1.

Ambrożewski Marian

środa

15:20-16:20

pokój n-li WF

2.

Antczak Magdalena

piątek

14:30-15:30

113

3.

Bielawski Dariusz

środa

14:25-15:25

30

4.

Bilmin Anna

poniedziałek

(co dwa tygodnie)

15:00-16:00

pokój nauczycielski

5.

Bobowik Ewa

piątek

8:40-9:40

106

6.

Brzęś Elżbieta

środa

(1 i 3 w miesiącu)

15:30-16:30

207

7.

Buńkowska Beata

środa

15:20-16:20

pokój n-li WF

8.

Bycul Nina

czwartek

(co dwa tygodnie)

15:30-16:30

30

9.

Ciereszko Adam

wtorek

15:20-16:20

206

10.

Fiedorczuk Agnieszka

poniedziałek

9:45-10:45

r: 15:30-16:30

102

11.

Filipiuk Jolanta

wtorek

15:30-16:30

pokój n-li WF

12.

Gacuta Urszula

wtorek

piątek

7:30-8:00

14:25-14:55

204

13.

Gaweł Marta

środa

13:30-14:30

28

14.

Grabowski Adam

wtorek

16:30-17:30

pokój n-li WF

15.

Grzegorczyk Ala

środa

15:30-16:30

gabinet pedagoga

16.

Gudalewska Anna

poniedziałek

14:35-15:35

105

17.

Kalata Elżbieta

wtorek

14:35-15:35

202

18.

Kamińska Anna

czwartek

11:45-12.45

28

19.

Kondzior Danuta

wtorek

10:45-11:45

świetlica

20.

Kowalska-Aleksiejuk Anna

poniedziałek

15:30-16:30

pokój n-li WF

21.

Kwiatkowska Malwina

piątek

(co dwa tygodnie)

13:45-14:45

209

22.

Marcinkiewicz Ewelina

wtorek

15:30-16:30

214

23.

Matys Anna

wtorek

(co dwa tygodnie)

15:30-16:30

105

24.

Micun Katarzyna

piątek

14:30-15:30

107

25.

Mielańczuk Marzena

piątek

15:20-16:20

207

26.

Mielech-Buraczewska Małgorzata

środa

12:45-13:45

106

27.

Olech Justyna

piątek

15:00-16:00

gabinet wicedyrektora

28.

Orzechowska Aneta

piątek

16:00-17:00

108

29.

Ostrowski Piotr

środa

7:00-8:00

209

30.

Pasieka Małgorzata

piątek

16:00-17:00

20

31.

Pęza Anna

poniedziałek

15:20-16:20

102

32.

Pietkiewicz Justyna

wtorek

10:35-11:35

pokój nauczycielski

33.

Popławska Małgorzata

poniedziałek

13:30-14:30

gabinet logopedyczny

34.

Pycz Agnieszka

wtorek

13:40-14:40

101

35.

Repnik Damian

wtorek

17:30-18:30

pokój n-li WF

36.

Rodziewicz Anna

poniedziałek

(co dwa tygodnie)

13:30-14:30

pokój nauczycielski

37.

Rymaszewska Ewa

czwartek

14:35-15:35

104

38.

Sadowska Diana

piątek

7:00-8:00

209

39.

Samsonowicz Alicja

środa

12:45-13:45

201

40.

Sawicka Bożena

piątek

16:00-17:00

biblioteka

41.

Sierzputowska Eugenia

poniedziałek

12:45-13:45

102

42.

Skowroński Eugeniusz

czwartek

11:30-12:30

213

43.

Sołtan Małgorzata

środa

15:30-16:30

pokój n-li WF

44.

Stypułkowska-Cieluch Sylwia

poniedziałek

13:40-14:40

209

45.

Suszko Edyta

czwartek

15:20-16:20

107

46.

Szeszko Joanna

wtorek

(co dwa tygodnie)

14:30-15:30

pokój n-li WF

47.

Szleszyńska Małgorzata

wtorek

8:40-9:40

pokój nauczycielski

48.

Szostak-Król Katarzyna

wtorek

14:30-15:30

gabinet dyrektora

49.

Tyszka Anna

poniedziałek

8:40-9:40

pokój nauczycielski

50.

Walter Agnieszka

środa

8:45-9:45

213

51.

Widurska Bernadetta

czwartek

15:45-16:45

205

52.

Woroniecki Artur

poniedziałek

15:20-16:20

212

53.

Zwierzyńska Joanna

wtorek

15:30-16:30

27

54.

Żadziłko Ewa

środa

14:30-15:30

20

55.

Żmujdzin Bernarda

wtorek

(co dwa tygodnie)

9:00-10:00

pokój nauczycielski

Powrót na początek strony