Stan na dzień 05.02.2024
Godzina dostępności przeznaczona na konsultacje z uczniami
i rodzicami
Zgodnie z art. 42 ust. 2f Karty Nauczyciela (Dz.U. 2022 poz. 1730)
Lp. |
Nazwisko i imię |
Termin |
Godziny |
Sala |
|
Ambrożewska Beata |
wtorek |
15:20 – 16:20 |
pokój n-li wf |
|
Ambrożewski Marian |
wtorek |
15:20 – 16:20 |
pokój n-li wf |
|
Antczak Magdalena |
wtorek |
7:45 – 8:45 |
202 |
|
Bielawski Dariusz |
czwartek |
13:30 – 14:30 |
30 |
|
Bilmin Anna |
pierwszy poniedziałek miesiąca |
15:00 – 16:00 |
pokój n-lski |
|
Bobowik Ewa |
piątek |
7:55 – 8:55 |
106 |
|
Brzęś Elżbieta |
czwartek |
13:30 – 14:30 |
207 |
|
Bycul Nina |
poniedziałek piątek |
07:30 – 08:00 07:30 – 08:00 |
pokój n-lski |
|
Filipiuk Jolanta |
środa |
14:30 – 15:30 |
pokój n-li wf |
|
Gacuta Urszula |
poniedziałek wtorek |
7:30 – 8:00 13:30 –14:00 |
204 204 |
|
Gaweł Marta |
środa |
14:35 – 15:20 |
201 |
|
Grabowski Adam |
wtorek |
12:30 – 13:30 |
pokój n-li wf |
|
Grzegorczyk Ala |
poniedziałek |
14:45 – 15:45 |
gabinet pedagoga |
|
Gudalewska Anna |
czwartek |
14:30 – 15:30 |
105 |
|
Kalata Elżbieta |
Wtorek |
12.45 – 13.15 14:45 – 15:05 |
pokój n-lski |
|
Kamińska Anna |
czwartek |
15:30 – 16:30 |
104 |
|
Karłuk Paula |
poniedziałek |
10:45 – 11:45 |
26 (świetlica) |
|
Kondrat Sylwia |
wtorek środa |
7:30 – 8:00 7:30 – 8:00 |
209 212 |
|
Kondzior Danuta |
wtorek |
10:45–11:45 |
pokój n-lski |
|
Kowalska-Aleksiejuk Anna |
wtorek |
13:40 – 14:40 |
pokój n-li wf |
|
Kudlewska Karolina |
piątek |
10:45 – 11:45 |
świetlica |
|
Kułak Magdalena |
czwartek |
11:40 – 12:40 |
102 |
|
Kwiatkowska Malwina |
wtorek |
8:50 – 9:50 |
pokój n-lski |
|
Ks. Ciereszko Adam |
pierwsza środa miesiąca |
16:15 – 17:15 |
206 |
|
Ks. Skowroński Eugeniusz |
środa |
12:30 – 13:30 |
213 |
|
Marcinkiewicz Ewelina |
piątek |
14:35 – 15:35 |
214 |
|
Matys Anna |
wtorek |
16:20 – 16:50 |
105 |
|
Micun Katarzyna |
poniedziałek wtorek |
7:30 – 8:00 7:30 – 8:00 |
107 107 |
|
Mielańczuk Marzena |
czwartek |
7:50 – 8:50 |
pokój n-lski |
|
Mielech-Buraczewska Małgorzata |
środa |
11:45 – 12:45 |
101 |
|
Nitkiewicz- Powichrowska Joanna |
środa |
13:30 – 14:00 |
gabinet pedagoga |
|
Olech Justyna |
czwartek |
12:30 – 13:30 |
Pokój n-lski |
|
Orzechowska Aneta |
poniedziałek czwartek |
7:30 – 8:00 13:30 – 14:00 |
108 pokój n-lski |
|
Ostrowski Piotr |
wtorek |
10:45 – 11:45 |
pokój n-lski |
|
Pietkiewicz-Nalewajko Justyna |
czwartek |
11:30 – 12:30 |
106 |
|
Popławska Małgorzata |
czwartek |
13:30 - 14:30 |
gabinet logopedyczny |
|
Przemska Ewa |
czwartek |
7:55 – 8:55 |
gabinet wicedyrektora/ 205 |
|
Pycz Agnieszka |
czwartek |
13:40 – 14:40 |
205 |
|
Repnik Damian |
wtorek |
15:30 – 16:30 |
26 (świetlica) |
|
Rymaszewska Ewa |
poniedziałek |
14:30 – 15:30 |
104 |
|
Sadowska Diana |
poniedziałek piątek |
7:30 – 8:00 7:30 – 8:00 |
209 209 |
|
Samsonowicz Alicja |
piątek |
11:45 – 12:45 |
pokój n-lski |
|
Sawicka Bożena |
środa |
09:30 – 10:00 |
biblioteka |
|
Sienkiewicz Katarzyna |
środa |
08:40 – 09:50 |
|
|
Sierzputowska Eugenia |
wtorek |
09:30 – 10:00 |
biblioteka |
|
Suszko Edyta |
czwartek |
14:25 – 15:25 |
206 |
|
Szeszko Joanna |
wtorek |
15:30 – 16:30 |
pokój n-li wf |
|
Szleszyńska Małgorzata |
czwartek |
11:45 – 12:45 |
213 |
|
Szostak – Król Katarzyna |
piątek |
14:30 – 15:30 |
gabinet dyrektora |
|
Terechowicz Agnieszka |
środa |
7:20 – 7:50 |
gabinet pedagoga |
|
Tyszka Anna |
poniedziałek wtorek |
7:30 – 8:00 15:20 – 15:50 |
101 101 |
|
Widurska Bernadetta |
wtorek piątek |
7:30 – 8:00 7:30 – 8:00 |
204 205 |
|
Zawadzka Edyta |
środa |
16:15 – 17:15 |
209 |
|
Zwierzyńska Joanna |
środa |
15:20 – 16:20 |
27 |
|
Żadziłko Ewa |
czwartek |
14:30 – 15:30 |
20 |
|
Żmujdzin Bernarda |
Środa (co dwa tygodnie) |
9:00 – 10:00 |
pokój n-lski |