"Bądźcie świętymi"

Uczennice naszej szkoły z klasy 2c wzięły udział w finale Diecezjalnego Konkursu o Świętych i Błogosławionych „Bądźcie świętymi, bo ja jestem święty, Pan, Bóg wasz”. W tym roku szkolnym postacią, którą poznawały dzieci, był bł. kardynał Stefan Wyszyński. Dziewczynki: Łucja Kobeszko, Aleksandra Gasparewicz oraz Magdalena Mróz wzięły udział w kategorii plastycznej tego konkursu, przedstawiły wybrany fragment z życia błogosławionego i zakwalifikowały się do etapu międzyszkolnego. Podczas finału w Szkole Podstawowej nr 1 w Białymstoku Łucja Kobeszko odebrała wyróżnienie, a dwie pozostałe uczennice - dyplomy za udział. Dziewczynki otrzymały też nagrody rzeczowe. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!