Zielona Szkoła - klasy piąte

W dniach 29-30.04.2024 r. czterdziestu uczniów klas piątych, pod opieką p. Marty Gaweł, p. Magdaleny Antczak, p. Alicji Samsonowicz i p. Danuty Kondzior, przeżyło niesamowitą przygodę podczas Zielonej Szkoły w Ośrodku Wypoczynkowym „Kulka” na Mazurach.
Piątoklasiści integrowali się, biorąc udział w atrakcyjnych zajęciach prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę. Wszyscy uczestnicy Zielonej Szkoły z pewnością docenili mazurską przyrodę, piękne jezioro oraz ciekawie prowadzone zajęcia, takie jak: survival, laserowy paintball, park linowy, Kulkowe podchody, wirtualne dywany oraz nocne wyzwanie w lesie- Świetliki.
Dwudniowy pobyt był dla uczniów ogromnym przeżyciem i doświadczeniem, pozwolił im także wzmocnić relacje rówieśnicze.