Zielona szkoła klas piątych

4 maja uczniowie klas 5a, 5b i 5c udali się w kosmiczną podróż do Ośrodka Wypoczynkowego Kulka na Mazurach. Wycieczka była wspaniałą okazją do integracji uczniów klas piątych oraz rozwijania umiejętności współpracy.

Dzieci brały udział w przeróżnych aktywnościach sportowych: pokonywały podniebne trasy w parku linowym, wspinały się do chmur na ściance wspinaczkowej oraz walczyły z przeciwnikiem laserową bronią. Chętni uczniowie mogli wsiąść na fotel w kosmicznym żyroskopie - symulatorze treningu dla pilotów statków kosmicznych. Chwilę odpoczynku zapewnił seans w kinie gwiezdnym, gdzie uczestnicy wycieczki mieli okazję obejrzeć trójwymiarową projekcję dotyczącą pór roku. Pod wieczór pierwszego dnia wyjazdu odbyło się także integracyjne ognisko.

5 maja uczestnicy wyjazdu z żalem pożegnali Kulkę spacerem brzegiem przepięknego jeziora Łęsk. To były fantastyczne dwa dni pełne przygód!