Warsztaty sensoryczne w Epi-Centrum Nauki


Obraz1.png

18 stycznia dzieci z klasy 4B oraz uczniowie z Ukrainy uczący się w klasach 4-6 wybrali się na wycieczkę do Epicentrum Nauki w Białymstoku. To wyjątkowe i pasjonujące miejsce, w którym nauka łączy się z zabawą.
Dzieci przeniosły się w świat, w którym nuda nie istnieje: doświadczenia, eksperymenty, nowoczesne technologie. Uczniowie mieli okazję poczuć się jak prawdziwi naukowcy i poznać właściwości... mąki ziemniaczanej i kleju. Uczniowie samodzielnie przygotowali squishy, slimy ozdobione brokatem, jak i te z opiłkami żelaza. Dowiedzieli się też czym jest ciecz nienewtonowska.
Trening sensoryczny, zabawa z plastyczną i rozciągliwą masą były fantastyczne!
Warsztaty odbyły się dzięki projektowi UNICEF Spilno Białystok.
Przy wsparciu Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci (UNICEF)
За підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ)

 

Powrót na początek strony