Święto Niepodległości w naszej szkole

10 listopada uroczyście obchodziliśmy kolejną – 104 już rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Najważniejszym punktem obchodów był apel pt. „Pociąg do wolności”, w którym uczniowie przedstawili historię naszej ojczyzny od rozbiorów po dzień 11 listopada 1918 r. Informacjom przedstawianym przez występujących oraz recytowanym przez nich wierszom, towarzyszyły liczne pieśni i piosenki patriotyczne wykonywane przez chór złożony z uczniów klas piątych i trzecich. Nasze przywiązanie do Ojczyzny i jej symboli zaakcentowaliśmy wspólnym odśpiewaniem Mazurka Dąbrowskiego o symbolicznej godzinie 11:11, biorąc udział w akcji „Szkoła do hymnu” zorganizowanej przez Ministerstwo Edukacji i Nauki.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z czwartkowych wydarzeń.