Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego

Dnia 18 marca 2023r. na hali sportowej naszej szkoły odbył się  XVI Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora SP26, w którym wzięło udział 13 dwuosobowych drużyn.

Celem turnieju było wzbogacenie oferty aktywności pozalekcyjnych w szkole, upowszechnienie hasła „Sport dla Wszystkich” oraz integracja środowiska.

Turniej rozpoczął się o godzinie 9.00 uroczystym przywitaniem wszystkich uczestników, kibiców i sędziów przez Panią Dyrektor Katarzynę Szostak-Król.

W skład drużyn wchodzili uczniowie naszej szkoły i osoby z nimi spokrewnione. Zawodnicy zostali rozlosowani do czterech grup. Wszystkie pojedynki były bardzo zacięte i emocjonujące. Rodzinne pojedynki obserwowało wielu kibiców, którzy głośno zagrzewali startujących do walki.

Najlepszymi zespołami turnieju zostali:

I miejsce - Magdalena Buchowska kl.8a i Krzysztof Jabłoński

II miejsce – Mikhail Stanulevich kl.8d i Anatoli Stanulevich

III miejsce – Adam Sieńko kl.5c i Tomasz Sieńko

Wszystkim uczestnikom turnieju wręczono dyplomy i nagrody rzeczowe a najlepszym zespołom puchary. Nagrody zostały ufundowane przez Dyrekcję SP 26.

Gratulujemy i bardzo dziękujemy wszystkich uczestnikom turnieju, którzy znaleźli czas, aby spędzić sobotnie przedpołudnie na sportowo.

Organizatorkami turnieju były panie: Jolanta Filipiuk, Anna Kowalska-Aleksiejuk i Małgorzata Sołtan.