Rodzinne Kolędowanie

Tradycją naszej szkoły już od ponad 20 lat jest koncert o nazwie „Rodzinne Kolędowanie”. W tym roku spotkaliśmy się na kolędowaniu 19.01.2023 o godzinie 17.00.

Do wspólnego śpiewania – oprócz uczniów naszej szkoły – zaprosiliśmy dzieci z sąsiednich placówek szkolnych i przedszkolnych znajdujących się na osiedlu Białostoczek. Kolędy oraz pastorałki w wykonaniu młodszych i starszych rozbrzmiewały zarówno w opracowaniach zespołowych, jak i solowych. Tradycyjnie w „Rodzinnym Kolędowaniu” nie zabrakło także całych muzykujących rodzin, które śpiewały i grały na różnych instrumentach.

Był to bardzo miły, rozśpiewany wieczór – pełen ciepła i wzruszeń. Z niecierpliwością czekamy na kolejne takie spotkanie w przyszłym roku.