Popisała się talentem

Małgosia Krepsztul, uczennica klasy 2a została laureatką ogólnopolskiego konkursu literackiego „Popisz się talentem” organizowanego przez wydawnictwo Nowa Era.

Popisała się talentem

Była to już 4 edycja tego konkursu. Tym razem uczestnicy zostali zaproszeni do popatrzenia na świat oczami zwierząt i udzielenia im swojego głosu. Praca Małgosi zatytułowana „Tyci pająk” opowiadała o wielkich marzeniach drobnego pająka i wielu pomysłach na ekscytujące życie.
Jury pośród 2827 nadesłanych prac wybrało 30 zwycięskich utworów, w tym opowiadanie Małgosi. Główną nagrodą konkursu jest debiut pisarski w prawdziwej książce. Prace laureatów zostaną opublikowane w formie pięknie ilustrowanego tomu i sprzedawane będą na terenie całego kraju. Małgosia otrzyma dyplom potwierdzający sukces, a nasza placówka certyfikat „Szkoła wspierająca talenty”.
GRATULUJEMY Małgosi sukcesu, a szkole tak zdolnej uczennicy.

O szczegółach konkursu Można przeczytać na stronie https://www.nowaera.pl/popiszsietalentem