Półfinał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w Siatkówce chłopców

W dniu 26 kwietnia 2022 r. chłopcy rozegrali turniej półfinałowy o awans do finału wojewódzkiego w siatkówce, zawody odbyły się w Łomży. Nasi chłopcy pierwszy mecz rozegrali z gospodarzami, których pokonali 2:1. Kolejny mecz z zawodnikami z Suwałk również wygrali 2:1. Ostatni mecz ze szkołą z Moniek decydował o zwycięstwie w całym turnieju i tutaj niestety po zaciętej walce przegraliśmy 2:0.  W ten sposób chłopcy awansowali do finału wojewódzkiego z II miejsca. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas sportowych, którzy trenują pod opieką pani Joanny Szeszko i pana Adama Grabowskiego: 5a -Filip Abramowicz, Igor Chomaniuk, Hubert Gołaszewski, Łukasz Kamiński, Patryk Ościłowski, Maciej Szymanowicz; 6a - Maciej Godlewski; 7a - Filip Ławresz, Aleksander Poskrobko i Adrian Potoczek.
Przed nimi w najbliższym czasie kolejny turniej - finałowy.
Trzymajcie za nich kciuki.