"Podaruj Im Nadzieję"

„Podaruj Im Nadzieję” – pod takim hasłem będzie przebiegała XIII edycja kampanii społecznej „Pola Nadziei” prowadzonej przez Fundację „Pomóż Im”. Nasza szkoła już po raz kolejny przystąpiła do kampanii, której celem jest wspieranie Hospicjum dla Dzieci w województwie podlaskim. Uzbierane podczas różnych akcji środki materialne służyć będą nieuleczalnie chorym dzieciom, które zamiast przebywać miesiącami w szpitalu, będą mogły korzystać z pomocy medycznej w swoich domach. Dzięki temu będziemy mogli nieść nadzieję dzieciom i ich rodzinom. Symbolem nadziei i odrodzenia życia są żonkile, które ponownie zasadziliśmy na terenie szkolnym, tworząc „Pole Nadziei”. Wiosną zakwitną one, by przypominać nam o tym, że warto być dla innych i wspierać tych, którzy w sposób szczególny potrzebują naszej pomocnej dłoni.