Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek w klasach I-III

We wtorek 8 listopada nasza szkoła zamieniła się w bajkową krainę. Tego dnia na korytarzach przechadzały się księżniczki i wróżki. W jednej ławce usiedli Batman i Spiderman, a w stołówce spotkać można było minionki, rycerzy, jednorożce, Myszkę Miki, Elzę z Krainy Lodu, a nawet kilku Harry Potterów. Wychowawczynie przygotowały bajkowym postaciom mnóstwo atrakcji. Dzieci wykonywały prace plastyczne, odgadywały zagadki, brały udział w konkursach i zabawach ruchowych, oglądały filmy animowane i słuchały bajek. Nie zapomniano oczywiście o nauce – na szczęście okazało się, że królewny i superbohaterowie też chętnie uczestniczą w zajęciach lekcyjnych. Nie przeszkadzały im nawet korony i peleryny! :)